Projekt se začal rodit na jaře roku 2003. Pro jeho zrod byly rozhodující dva impulsy. Prvním byla záliba v hudbě legendární kapely Pink Floyd u členů kapely. Tím druhým ohlas, s jakým se setkávala produkce skladeb Pink Floyd na akcích, na kterých v té době skupina (v poněkud jiném složení a pod jiným názvem) hrála.

Z těchto impulsů vznikl první repertoár, který obsahoval výběr nejlepších skladeb z nejslavnějšího období Pink Floyd počínaje albem The Dark Side of The Moon a konče posledním albem The Division Bell.
V tu dobu skupinu tvořili tito muzikanti: Milan Bohadlo, Jiří Máslo, Miloslav Uždil, Miroslav Šrůtek, Václav Uždil, František Havránek.

Po prvních koncertech a velmi kladném přijetí tohoto projektu naprostou většinou návštěvníků se v roce 2004 rozšiřuje sestava o vokalistky a s nimi i repertoár.

První stabilní trojici vokalistek tvořily: Jana Golegová, Adéla a Pavlína Bohadlovy. V následujícím roce dochází ke změně na postech baskytaristy a bubeníka. Novými členy se stávají: Leoš Hejduk (baskytara, zpěv) a Daneš Marinica (bicí, perkuse).

Současně se zdokonaluje i vizuální stránka celého projektu. Následně dochází k započetí spolupráce s firmou SOUND SERVICE Oldřicha Skalického ze Dvora Králové n/L. A to jak po stránce technického zabezpečení, tak v oblasti agenturní činnosti.

Na podzim 2009 odchází Jana Golegová a nahrazuje ji Míša Račáková. Ta bohužel z důvodu pracovní vytíženosti v zahraničí musela spolupráci se skupinou v prosinci 2010 přerušit. Zároveň kvůli studijním povinnostem odcházejí i obě zbývající vokalistky. Následně na uvolněné pozice vokalistek nastupují Radka Švorčíková a Andrea Fiedlerová

Poslední stálou sestavu vokalistek tvoří od roku 2018 Lucie Panenková - soprán, Jana Svobodová - mezosoprán a Zuzana Hrdličková - alt.

Tím je skupina Pink Floyd revival czech opět v plné sestavě a těší se na všechny příznivce této krásné a nadčasové hudby na svých vystoupeních.


Facebook
Administrace
Nejbližší koncerty, kde nás můžete vidět